Vilkaviškio vyskupijos šeimų šventė
 
 „Niekam nebūkite ką nors skolingi, išskyrus tarpusavio meilę...“ 

2009 metų sausio 11dieną kasmetinė Vilkaviškio vyskupijos šeimų šventė prasidėjo Marijampolės Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje Šv. Mišiomis, kurioms vadovavo vyskupas Rimantas Norvila. Pamoksle kan.prof. teol. dr. K. Žemaitis kalbėjo apie šeimos reikšmę žmogaus ir visuomenės gyvenime.

Pasibaigus Šv. Mišioms svečiai ir šventės dalyviai buvo pakviesti į agapę Vilkaviškio vyskupijos Pastoraciniame centre, o po to visi rinkosi į Dramos teatrą, kuriame vyko šventinė popietė. Susirinkusiuosius pasveikino vyskupas Rimantas Norvila, trumpą ir nuoširdų sveikinimą buvo paruošęs parapijos jaunimas.

Apie Tiberiados bendruomenės atsiradimą ir veiklą Lietuvoje pasakojo brolis Mišelis (puikiai kalbantis lietuviškai, į Lietuvą atvykęs iš Belgijos). Apie savo bendrą gyvenimo kelią ieškant Dievo, apie paramą šiame kelyje, patirtus gyvenimo iššūkius ir apsisprendimą gyventi Tiberiados bendruomenėje liudijo Daiva ir Vidas.

Tuo metu mažieji šventės dalyviai laiką smagiai leido su parapijos jaunimu.

Šventinę programą tęsė nuotaikingas Kalvarijos etnografinio ansamblio ,,Diemedis“ koncertas.

Renginio pabaigoje vyskupas Rimantas Norvila padėkojo šventės organizatoriams ir dalyviams, kvietė ir ragino burtis šeimas į maldos grupes.

Šventinė popietė baigėsi J. E. Vyskupo Rimanto Norvilos palaiminimu.

Vilkaviškio vyskupijos Šeimos centras

„Niekam nebūkite ką nors skolingi, išskyrus tarpusavio meilę...“- toks šios šeimų šventės šūkis.
 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt