Adventinė akcija „Gerumas mus vienija“
 
 

Gruodžio 4 dieną startavo tradicinė Lietuvos „Caritas“ ir vyskupijų „Caritas“ centrų organizuojama vargstančiųjų paramos akciją „Gerumas mus vienija“.

„Gerąja tradicija tapusi „Caritas“ akcija kviečia padėti žmonėms, kurie šiuo metu yra praradę tikėjimą ir viltį, kamuojami ligos, prispausti skurdo ar senatvės. Ši akcija žmones skatina atjausti, pasidalinti savo širdies gerumu, kuris vėliau įvairiais pavidalais grįžta dovanojusiajam“, - pabrėžė kun. Robertas Grigas, Lietuvos „Caritas“ generalinis direktorius.

Kiekvienas gali prisidėti prie akcijos, įsigijęs specialią Lietuvos „Caritas“ žvakutę bažnyčiose ir „Caritas“ skyriuose. Taip pat padėti galima skambinant arba siunčiant tuščią SMS trumpaisiais akcijos numeriais 1406 (auka 5 litai) ir 1407 (auka 10 litų).

„Caritas“ žvakelė yra aukos ir pagalbos vienas kitam simbolis. Uždegdami ant Kūčių stalo už auką įsigytą žvakelę sušildykime savo namus ir širdis. Tam, kad taptume vienas kitam geresni“, - sakė viena iš akcijos koordinatorių Vaida Sladkevičiūtė.

Akcija „Gerumas mus vienija“ rengiama nuo 1997 metų kasmet. Šiais metais Lietuvos „Caritas“ tikisi akcijos metu už aukas išdalinti apie 110 tūkst. simbolinių „Caritas“ žvakelių visoje Lietuvoje. Šios žvakelės yra rankų darbo, gamintos Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ žvakelių fabrikėlyje dirbančių nakvynės namų gyventojų ir priklausomybių kamuojamų žmonių, kuriems toks darbas yra galimybė atsikratyti žalingų polinkių, sugrįžti į normalų gyvenimą bei įgyti darbinės patirties.

Norintys padėti žmonės, įmonės ir organizacijos tai pat gali prisidėti prie akcijos norimą auką pervesdami į Lietuvos „Caritas“ banko sąskaitą (AB Swedbank, a.s. LT407300010099679931, įm. kodas 192066334, mokėjimo paskirties laukelyje įrašoma „Gerumas mus vienija“).

Akcija „Gerumas mus vienija“ vyks iki gruodžio 31 dienos.

Lietuvos Caritas informacija

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt