Birželio 1 d. Vilniuje vyks šventė-eisena „Šeima – gyvybės lopšys“
 
 

Lietuvos krikščioniškų Bažnyčių vadovų kvietimas >

2014 m. birželio 1 d., sekmadienį, Vilniuje vyks šventė „Šeima – gyvybės lopšys“

Birželio 1 d., sekmadienį, Vilniuje vyks šventė „Šeima – gyvybės lopšys“. Šventėje numatyta šeimų eisena, kurios maršrutas nusidrieks nuo Nepriklausomybės aikštės prie Seimo rūmų iki Rotušės. Rotušės aikštėje vyks koncertas. Šiais Šeimos metais organizatoriai kviečia taip paminėti Vaikų gynimo ir Tėvo dieną. Švente siekiama priminti, kad šeima yra svarbiausia visuomenės ląstelė, užtikrinanti laisvą ir sveiką vaikų ateitį.

Dalyvauti šventėje kviečiami visi geros valios žmonės – tiek sukūrę šeimas, tiek svajojantys apie šeimą ar palaikantys šeimos, kaip vertybės, idėją. Laukiamos ir išbandymus patiriančios šeimos bei jų artimieji.

Tokia šeimų eisena vyksta jau ne vienerius metus. Šiais metais renginį organizuoja keturios krikščioniškos Bažnyčios: Ortodoksai, Katalikai, Evangelikai liuteronai ir Evangelikai reformatai. Organizatoriai skatina prisiminti, kad kiekvienas žmogus yra šeimos dalis, ir drauge švęsti.

Dalyviai kviečiami 13.30 val. rinktis ir rikiuotis Gedimino prospekte prie LR Seimo. 14 val. eisena pajudės Gedimino prospektu, kirs Katedros aikštę ir Pilies gatve pasieks Rotušę. Rotušės aikštėje vyks koncertas, kuriame pasirodys įvairūs atlikėjai, tarp jų – choras „Ave vita“, Deivis ir Renata, Jūratė Miliauskaitė, Povilas Meškėla ir Vaida Genytė. Koncertą ves Livija Gradauskienė ir Marijus Žiedas, susirinkusiuosius sveikins keturių Bažnyčių atstovai.

Organizatoriai taip pat kviečia įvairaus amžiaus savanorius, kurie galėtų padėti eisenos ir koncerto metu. Savanorių registracija – www.vajc.lt . Grupėmis atvykstantys šventės dalyviai prašomi registruotis www.eisena2014.lt.

Organizatoriai:
Ortodoksų, Katalikų, Evangelikų reformatų ir Evangelikų liuteronų Bažnyčios

Informacija dalyviams teikiama telefonu 8 676 33 880 ir el. paštu eisena2014@gmail.com , socialiniame tinkle „Facebook“ https://www.facebook.com/events/306027372889225/ .

Kontaktinis telefonas žiniasklaidai – 8 646 67 844 (Živilė Šeporaitytė)

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt