Balandžio 26 d. Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje antrą kartą bus teikiami „Gyvybės apdovanojimai“
 
 

Sekmadienį, 2015 m. balandžio 26 dieną, 17 val. Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje (Šv. Jono g. 12) įvyks antrieji Gyvybės apdovanojimai.

Apdovanojimai, skirti pagerbti prie gyvybės puoselėjimo tiesiogiai ir netiesiogiai labiausiai prisidėjusius asmenis, organizacijas bei iniciatyvas, simboliškai vyks Pasaulinę gyvybės dieną, Lietuvoje minimą nuo 1998 metų. Renginį organizuoja žurnalas „Ateitis“, interneto portalas „Bernardinai.lt“ ir Marijos radijas.

Renginį globoja Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Šventinio renginio metu bus įteiktos aštuonios nominacijos:

  • „Už palankios aplinkos gimdyvei ir vaikui kūrimą“, 
  • „Už šeimos stiprinimą“, 
  • „Už dvasinę ir fizinę pagalbą silpnesniam“, 
  • „Už pagalbą suabejojusiems gyvenimo prasmingumu“, 
  • „Už jaunimo ugdymą atsakingam požiūriui į gyvybę“, 
  • „Už profesinį pasiryžimą puoselėti gyvybės kultūrą“, 
  • „Už gyvybei palankų verslą“, 
  • „Už ilgametį indėlį gyvybės kultūros puoselėjimui“.

Anketas aktyviai siuntė žmonės iš visos Lietuvos, o laimėtojus išrinko autoritetinga, iš organizatorių, praėjusių metų laimėtojų ir mokslininkų sudaryta komisija. Renginio metu susirinkusiuosius taip pat džiugins ir meninė programa. Kūrinius atliks maestro Vytautas Juozapaitis, Lietuvos moterų choras „Liepos“, Stano ir Lietuvos aklųjų choras „Feniksas“ bei kiti.

Nuoširdžiai kviečiame Jus dalyvauti renginyje bei pasidalinti šia žinia. Dėl daugiau informacijos kreiptis el. paštu gyvybeskultura@gmail.com  arba tel.+370 653 40381.

Prie renginio prisideda: Europos Parlamento narys Algirdas Saudargas, mažmenos prekybos tinklas „Moki veži“, Studentų ateitininkų medikų korporacija „Gaja“, Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčia.

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt