Sausio 14 d. Valdovų rūmuose popietė su Laisvės premijos laureate s. Nijole Sadūnaite
 
 

Laisvė, tikėjimas ir drąsa. Tai buvo itin svarbu sovietmečiu. Tai yra mūsų kelias ir šiandien. Švęskime laisvę su disidentais ir nepamirškime, kad laisvės kova niekada nesibaigia.

Sausio 14 d. (sekmadienį), 14 val. Valdovų rūmuose vyks popietė su Laisvės premijos laureate s. Nijole Sadūnaite

Renginyje dalyvaus: arkivysk. Sigitas Tamkevičius, prof. Vytautas Landsbergis, Karolina Masiulytė-Paliulienė, dr. Andrius Navickas, kun. Vincentas Lizdenis, Anykščių J. Biliūno gimnazijos bendruomenė, aktorė Dalia Michelevičiūtė ir kt. Muzikinius kūrinius atliks Gabrielė Agilė Bajoraitė (fortepijonas), Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės vyrų choras „Aidas“ (meno vadovas prof. Tadas Šumskas, chormeisteris ir solistas Vilius Grušnius, koncertmeisterė Daivalija Genaitytė). Renginio vedėjas – aktorius Gediminas Storpirštis. Prieš renginį 12.30 val. Vilniaus arkikatedroje bazilikoje šv. Mišios – padėka Dievui už s. Nijolę Sadūnaitę ir visus prisidėjusius prie Tėvynės laisvės bei jos kūrimo.

Renginį organizuoja žurnalo „Ateitis“ redakcija (VšĮ „Ateities leidybos centras“). Renginio partneris – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai.

Įėjimas laisvas.
Po renginio bus galimybė pasveikinti s. Nijolę, pabendrauti prie kavos.

Informacija: zurnalas@ateitis.lt, 8-616 34013

PLAKATAS PARSISIUNTIMUI JPG, 2 Mb


 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt