Birželio 26–29 d. Ekumeninė palapinių stovykla su Palaiminimų bendruomene „Tavo veido beieškant“ (registracija pratęsta iki birželio 26 d.)
 
 

Ekumeninė palapinių stovykla
birželio 26–29 d. Strūnaityje, (Švenčionių raj.)
„Tavo veido beieškant“

Išankstinė dalyvių registracija vyks iki birželio 26 d. elektroniniu adresu registracija@beatitudes.org informuojant apie dalyvavimą stovykloje ir sumokėtą dalyvio mokestį. Išsamesnė informacija apie stovyklą bus atsiųsta užsiregistravus. Registruotis galima ir kelioms dienoms!

Telefonas pasiteiravimui: +370 647 73645

Dalyvio mokestis: 120 Lt (dalyvaujant tik savaitgalį – 80 Lt)

Mokėti: AB bankas „Hansabankas“
Sąskaitos pav.: Strūnaičio Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapija
Sąskaitos nr. LT46 7300 0101 0663 8409

Organizatoriai: „Palaiminimų“ bendruomenė ir jos bičiuliai Lietuvoje

Plačiau apie stovyklą

Palapinės Biblijoje turi ne mažai simbolinių reikšmių, viena iš kurių yra priminimas, kad mūsų gyvenimas yra nuolatinė kelionė į Dievo Karalystę, Pažadėtąją Žemę. Todėl simboliškai stovyklos metu gyvensime savo pačių atsivežtose palapinėse, kurios primins visų mūsų piligrimystę Dievo link.

Dalysimės Dievo Žodžiu, kartu melsimės, šlovinsime ir sieksime giliau pažinti Jį.

Paskaitas skaitys tiek protestantų, tiek ir katalikų lektoriai. Jų temos:

• Dvasinės kovos atskyrimas nuo emocijų
• Kasdienis gyvenimas su Dievo žodžiu
• Moteriškumas ir vyriškumas Biblijoje

Plakatas A3 PDF

Palaiminimų bendruomenė (Communauté des Béatitudes) yra popiežinės teisės privati tarptautinė pasauliečių draugija, turinti visame pasaulyje apie 1400 narių. Įkurta 1973 metais Prancūzijoje dviejų šeimų, bendruomenė vienija ir kviečia pašvęsti savo gyvenimą Dievui visų pašaukimų žmones: šeimas, viengungius, kunigus, vienuolius ir vienuoles. „Palaiminimų“ bendruomenės dvasingumas remiasi karmelitiškąja tradicija bei Bažnyčios charizminio atsinaujinimo judėjimo tikslais. Įkvėpta pirmųjų krikščionių bendruomenių pavyzdžio, ji puoselėja pasišventimą bendrai maldai, ypač už išrinktąją Dievo tautą, evangelizacijai, artimo meilės darbams ir karštam Dangaus Karalystės atėjimo laukimui.

Pasaulyje yra 75 bendruomenės namai, 30 iš jų – Prancūzijoje. Kiekvieni namai turi savitą tarnystę: globoja vargšus, skelbia Dievo Žodį, teikia dvasinę pagalbą, tapo ikonas, lieja liturgines žvakes ir kt.

Lietuvoje jau įvyko trys „Palaiminimų“ bendruomenės misijos: stovykla Šiluvoje „Širdies ramybė“, Atsinaujinimo dienos Kaune ir šv. Teresėlės relikvijų palydėjimas.

Plačiau apie „Palaiminimų“ bendruomenę:
http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/75029

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt