Rugpjūčio 28–29 d. Užkryžių kaime (Trakų r.) vyks padėkos sąskrydis - šlovinimo koncertas sukviesiantis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos mėgėjus
 
 

Rugpjūčio 28 – 29 dienomis Trakų rajone esančiame Užkryžių kaime poilsio bazėje „Energijos deimantas“ vyks padėkos sąskrydis - šlovinimo koncertas sukviesiantis šiuolaikinės krikščioniškos muzikos mėgėjus, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.

Sąskrydyje dalyvaus grupės - „Aukštyn bures“, „Apaštalai“ , „Kelias“,  „Christ team“, Arvydas Jofė, Aleksandras ir Mihailas Shamsudinavai su būgnų komanda bei grupė iš Latvijos „Hearts on team“ bei kiti.

Atvykti ir dalyvauti programoje visi norintys gali be užmokesčio: rugpjūčio 28 d. prasidės 17 val., o rugpjūčio 29 d. 12 val.

Poilsio bazės „Energijos deimantas“ vadovas Vitalijus Volkovas siekia, kad ši poilsio bazė, įsikūrusi ant kalvos tarp dviejų ežerų Monio ir Monaičio, būtų poilsio ir atgaivos vieta amžinąsias vertybes puoselėjančioms organizacijoms, bažnyčioms, bendruomenėms ir individualiems asmenims. Pats Vitalijus dešimt metų pragyvenęs Jeruzalėje ir sėmęsis ten dvasinio peno, šią energiją ir dvasią nori skleisti Lietuvoje.

Be šio sąskrydžio organizavimo, Vitalijus taip pat rūpinosi Vilniaus čigonų taboro reikalais, siekė, kad bendruomenė išsivaduotų iš narkomanijos prakeiksmo. Reguliariai lankydavosi šioje bendruomenėje ir rengdavo koncertus ir pašnekesius su vietos bendruomenės atstovais, kurie nori realių permainų.

Šiame sąskrydyje dalyvaujantys muzikantai savotiškai turės galimybę pasiilsėti bei pasisemti įkvėpimo Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivaliui „Sielos“, kuris šių metų rudenį numatomas surengti Utenoje.

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt