Lapkričio 25 d. Lietuvos Caritas kviečia į diskusiją Šiauliuose tema „Seksualiai išnaudojamos moterys: visuomenės požiūris į dorovę“
 
 

Lapkričio 25 dieną Lietuvos Caritas ir Šiaulių apygardos prokuratūra organizuoja diskusiją tema „Seksualiai išnaudojamos moterys: visuomenės požiūris į dorovę“.

Diskusijoje dalyvaus Lietuvos Carito, Vytauto Didžiojo universiteto, LR Švietimo ir mokslo ministerijos, teisėsaugos institucijų atstovai.

„Prostitucijos ir prekybos žmonėmis tema yra laikoma nepatogia Lietuvoje. Šios temos ignoravimas visuomenėje skatina sekso industrijos klestėjimą ir nukentėjusiųjų skaičiaus didėjimą. Toks nebylus visuomenės pritarimas trukdo teisėsaugai išaiškinti ir nubausti nusikaltimų vykdytojus ir organizatorius“, – sakė Lietuvos Carito projekto „Pagalba prostitucijos ir prekybos moterimis aukoms“ koordinatorė Kristina Mišinienė.

Šiauliuose pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus: Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. Jonas Ruškus, Šiaulių apygardos teismo teisėjas Raimundas Jurgaitis, Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Ramūnas Dobrovolskis, Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotoja Nida Grunskienė ir kiti svečiai. Renginyje dalyvaus Švietimo ir mokslo viceministras Vaidas Bacys.

Diskusiją moderuos Lietuvos Caritas projekto „Pagalba prostitucijos ir prekybos moterimis aukoms“ koordinatorė K. Mišinienė.

Diskusijos vieta: Dvaro g. 90, Šiauliai.
Renginio pradžia: 10 val.

Darbotvarkė DOC

Daugiau informacijos:
Lietuvos Caritas
Projekto koordinatorė
Kristina Mišinienė
Tel.: +370 671 32 147


Lietuvos Caritas informacija

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt