Pratęsta registracija į LJD2015 Alytuje
 
 

Visiems nesuspėjusiems užsiregistruoti į LJD Alytuje...

Pagaliau atėjus vasarai dar žingsneliu priartėjome prie didžiausios vasaros šventės jaunimui – Lietuvos jaunimo dienų 2015 „Kur jūsų lobis, ten ir jūsų širdis“. Jau 7-tą kartą vykstantis renginys šį kartą visus sukvies džiaugtis bendryste Alytuje.

LJD 2015 programoje yra daug kruopščiai organizuojamų dalių: nuo atidarymo, teminių užsiėmimų iki šventės kulminacijos – šv. Mišių, kurios vyks pagrindinėje Alytaus miesto aikštėje, birželio 28d. sekmadieni. Į šv. Mišias yra kviečiami visi Alytaus miesto gyventojai ir svečiai. Visą šventę vainikuos kviestinio svečio iš JAV, br. Stan Fortuna, koncertas. Alytaus miestą džiugins didelis būrys jaunimo iš visos Lietuvos.

Dienos iki LJD aktyviai skaičiuojamos, organizatorių komanda dirba, savanorių būriai surinkti, programa paskelbta, svečiai ruošiasi atkeliauti, o dalyvių registracija baigėsi birželio 1d. naktį. Nors reginio dalyvių skaičius yra ribotas, visiems nesuspėjusiems užsiregistruoti skelbiamas registracijos pratęsimas iki birželio 10 d. Kviečiame visus skubėti, rinktis į grupes ir registruotis!

...Ir birželio paskutinį savaitgalį atkeliauti į Alytų. Nepraleiskite progos leistis į lobio paieškas kartu!

Klausykitės LJD 2015 himno:

 

 

Kur jūsų lobis, ten ir jūsų širdis (Lk 12, 34)

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt