Registracija į Gailestingumo kongresą – iki gegužės 1 d.
 
 

Iki gegužės 1 d. pratęsiama registracija į Nacionalinį gailestingumo kongresą, vyksiantį Vilniuje gegužės 6–8 d.! Kviečiame visus abejojančius užsiregistruoti. Užsiregistravę ne tik gausite dalyvio krepšelį, tačiau ir auka prisidėsite prie didžiausios Gailestingumo jubiliejaus šventės Lietuvoje. Kviečiame atvykti ir su nakvyne. Po savo stogu Jus svetingai priims vilniečių šeimos. Kviečiame taip patirti bendrystės Bažnyčioje džiaugsmą!

Penktadienio vakarą kongreso dalyviai galės praleisti pagal skonį ir nusiteikimą: dalyviams siūlomi septyni vakaro pasirinkimai nuo koncertų ir kitų muzikinių pramogų iki spektaklių ar piligriminio žygio po Vilnių.

Šeštadienio priešpietę kongreso dalyvių laukia net 47 paskaitos, pokalbiai ir diskusijos. Žymūs dvasininkai ir vienuoliai, įvairių sričių mokslininkai, rašytojai, šeimos, gailestingumo darbais kasdienybėje gyvenantys psichologai, socialiniai darbuotojai, Caritas atstovai ir kiti pranešėjai kalbės apie gailestingumą iš dvasinės, socialinės, meninės, šeimos ar politikos perspektyvos.

Šeštadienio vakaro koncerte bus galima išgirsti „Italijos balso“ nugalėtoją vienuolę seserį Cristiną. Pasaulį nustebinusio balso savininkė ses. Cristina pribloškė garsaus televizijos projekto teisėjus ir žiūrovus, pasirodžiusi scenoje su vienuolės abitu ir kryžiumi ant kaklo. Tai nebuvo reklaminis triukas. Dalyvauti „Italijos balse“ vienuolė ryžosi, kad galėtų liudyti tikėjimą, o apie laimėjimą projekte ji sakė: „Tai įvyko ne dėl manęs, bet dėl Dievo.“

Sekmadienį vyks džiaugsminga procesija su originaliu Gailestingojo Jėzaus paveikslu, kuris pirmą kartą nuo pakabinimo Dievo Gailestingumo šventovėje bus išneštas į Vilniaus miestą. Gailestingumo miestui ir pasauliui bus meldžiama kartu su procesijai vadovausiančiu Vatikano valstybės sekretoriumi kardinolu Pietro Parolin. Kongresas baigsis iškilmingomis šv. Mišiomis Katedros aikštėje.

Išsamią Gailestingumo kongreso programą galite rasti puslapyje http://www.kongresas.lt/. Kviečiame iki gegužės 1 d. registruotis reg.kongresas.lt, net jei Jums nereikės nei nakvynės, nei maitinimo – Jūsų registracija prisidės prie renginio sklandumo, planuojant reikalingas erdves, priemones, patarnaujančių skaičių ir dalyvių srautus.

Kongreso organizacinė grupė
Kongresas@vilnensis.lt

P. S. Dalinkitės šia žinia su savo pažįstamais ir draugais, kalbinkite juos vykti kartu!

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt