Kalėdiniai angelai leidosi Kauno rotušės aikštėje
 
 

Antradienio vakarą Kauno rotušės aikštėje Vaikų dienos centrą „Vaikų stotelė“ lankantys vaikai kalėdinio miestelio lankytojams išdalino apie 300 pačių pagamintų kalėdinių angeliukų.

„Ši graži tradicija gimė prieš keturis metus. Artėjant Šv. Kalėdoms vaikų dienos centrą lankantys vaikai „Angelų dirbtuvėse“ gamina iš popieriaus angelus, atvirutes, žaisliukus, kuriais šventiniu laikotarpiu džiugina savo artimuosius, draugus. Dalis angelų „nutupia“ Kauno Onkologijos ligoninėje, senelių namuose ir kitur - sakė dienos centro „Vaikų stotelė“ koordinatorė Kristina Virbašiūtė.

Lietuvos „Caritui“ priklausantis dienos centras „Vaikų stotelė“ atvėrė duris 2000 m. Šiuo metu vaikų dienos centrą „Vaikų stotelė“ lanko apie 50 vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Vaikų dienos centre vaikai randa erdvę saviraiškai, ruošia pamokas, mokosi gaminti, bendrauti, saugiai ir turiningai praleidžia laiką.

Kalėdinių angelų gamyba ir dalijimas – viena iš šventinių tradicijų vaikų dienos centre, į kurią aktyviai įsijungia visi dienos centrą lankantys vaikai, „Caritas“ darbuotojai, Lietuvos ir užsienio savanoriai.

„Tikime, kad su kiekvienu, vaikų rankomis pagamintu angelu į namus įžengs Šv. Kalėdų dvasia, gerumas, meilė ir tikėjimas“, - visiems linkėjo dienos centro „Vaikų stotelė“ darbuotojai.

Lietuvos Caritas informacija

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt