Lietuvių jaunieji piligrimai atvyko į Ispaniją
 
 

Tūkstantis jaunų piligrimų iš įvairių Lietuvos miestų šiandien atvyko į Ispaniją. Penkias dienas jie praleis įvairiose Ispanijos vyskupijose laukdami ir ruošdamiesi Pasaulio jaunimo dienoms, kurios įvyks Madride rugpjūčio 16-21d.

Kelionėje praleidę keturias dienas, piligrimai patyrė nuotykių: buvo sugedę keli autobusai, pavogta piniginė, bet nemalonūs netikėtumai nuotaikos nesugadino. Pakeliui lietuvių grupės sustojo nakvynei Prancūzijoje, Vokietijoje ir buvo priimti su broliška meile: „Mes buvome priimti Švč. Jėzaus Širdies parapijoje ir tikrai jautėme tą dievišką meilę.“ – sakė Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro grupės vadovė Šarūnė.

Osma Soria, Murcia, Barselona, San Sabastian ir kitose vyskupijose lietuviai kartu su šimtu tūkstančiu jaunų žmonių iš viso pasaulio praleis penkias dienas, kurių metu gyvens ispanų šeimose ar mokyklų salėse ir geriau susipažins su ispanų kultūra bei Bažnyčia. Tokiu būdu visa Ispanijos Bažnyčia pasidalins su Madrido arkivyskupija Pasaulio jaunimo dienų nuotaikomis.

Rugpjūčio 15 dieną visi patrauks į Madridą, kuriame laukiama sulaukti milijono dalyvių.

Lietuvos jaunimo pastoracijos centro informacija

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt