Popiežių Benediktą XVI sužavėjusi Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“ gegužės pradžioje lankysis Lietuvoje
 
 

Kai veikiami nesibaigiančios žiemos ir politinės situacijos Lietuvoje vis daugiau žmonių pasiduoda pesimizmui, kai visuomenei trūksta vilties, įkvėpimo, tolerancijos ir meilės sau, neabejotinai reikia pokyčių. Ar įmanoma keisti visuomenės požiūrį, šildyti širdis, šokio ir muzikos kalba?

Šių metų gegužės mėnesį pirmą kartą Lietuvą aplankys ir du savo pasirodymus (gegužės 1 d. Klaipėdoje, gegužės 3 d. Vilniuje, plačiau >>) surengs garsiausia pasaulyje Kinijos neįgaliųjų meno trupė „My Dream“, kurios misija – šokio ir muzikos kalba skleisti taiką ir meilę pasaulyje, įkvėpti, suteikti žmonėms tikėjimo savimi, harmonizuoti visuomenę, keisti požiūrį į negalią.

Trupės artistai, kuriems teko patirti permainų gyvenime dėl fizinių traumų, klausos ar regos sutrikimų, šiandien pasiekė ypatingų profesinių aukštumų meninėje raiškoje. Atskleisdami savo talentus ir tapdami visame pasaulyje žinomais profesionaliais atlikėjais, „My Dream“ atlikėjai pelnytai pripažinti žmogaus galimybių ambasadoriais, atstovaujančiais 600 milijonų žmonių su negalia visame pasaulyje. UNESCO jiems suteikė „Artistų už taiką“ vardą. Toks įvertinimas patvirtina, kad „My Dream“ keičia visuomenę, kuria ypatingą atmosferą: naikinami kultūriniai, socialiniai, politiniai ir kalbos barjerai. Kinijos neįgaliųjų meno trupė taip pat sulaukė nuoširdaus dėmėsio ir palaikymo iš popiežiaus Benedikto XVI.

Trupė jau aplankė 77 šalis, kuriose sulaukė milijonų žiūrovų pripažinimo. Žmonės lieka sužavėti trupės nuoširdumu, profesionalumu, jų skleidžiama pozityvia energija, dvasingumu, o meno kritikai teigia, kad pasirodymo metu kuriami aukščiausio lygio estetiniai reginiai. Trupė koncertavo ne tik didžiausiose pasaulio scenose, bet ir pakeitė Atėnų parolimpinių žaidynių uždarymo ceremoniją, bei pasirodė Pekino olimpinių atidaryme, kurį stebėjo 4 milijardai žmonių.

„My Dream“ atskleidžia, kad žmogaus galimybės- tai ne fizinė jėga, o vidinė stiprybė, tikslo nuoširdumas ir troškimas augti.
Kviečiame ateiti į Kinijos neįgaliųjų meno trupės pasirodymus ir įsitikinti, kad „My Dream“ nepalieka abejingų. Dalyvaudami koncertuose jūs ne tik sau dovanosite nepakartojamus įspūdžius, bet ir prisidėsite prie tolerantiškesnės, harmoningesnės visuomenės kūrimo.

Renginio organizatorius VŠĮ „Socialinės atsakomybės centras“

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt