Jaunieji maltiečiai jau šeštą kartą moksleivius kviečia į nacionalinį konkursą „Idėjos padėjėjos“
 
 

Kai kurios idėjos vos tik gimusios užgęsta, kai kurios nuguli stalčių dugnus, o štai kitos gali nuversti kalnus ir nugalėti vėjo malūnus. Jei tavo galvoje jau seniai rezgasi planai, kaip padėti kitiems žmonėms, sušukęs „Eureka“ nedelsk ir griebkis užsibrėžto plano.

Įgyvendinti geranoriškas idėjas tau padės Lietuvos Maltos ordino pagalbos tarnybos savanorių „Jaunųjų maltiečių“ jau šeštą kartą šalyje organizuojamas nacionalinis konkursas „Idėjos padėjėjos“.

Pagrindinis konkurso tikslas – paskatinti mokinius, jų mokytojus, artimuosius sukurti geriausią, originaliausią labdaros idėją, ją įvykdyti ir gauta parama prisidėti prie akcijos „Maistas ant ratų“, kurios metu surinktos lėšos bus skiriamos vienišų, sunkiai gyvenančių, vyresnio amžiaus žmonių maitinimui ir slaugai.

Konkursą jau ne vienerius metus remia Švietimo ir mokslo ministerija. Aktyviai prisidėti prie akcijos moksleivius kviečia švietimo ir mokslo ministras D. Pavalkis:

Švietimo ir mokslo ministerija ne vienerius metus yra viena iš konkurso partnerių. Kviečiu Jus prisijungti prie jaunųjų savanorių organizuojamos akcijos, kurios dalyviai ne tik padeda mūsų šalies senjorams, bet ir skleidžia itin svarbias vertybes, moko dalytis tuo, ką turi, ugdo savarankiškumą, kūrybiškumą ir kitas savybes. „Idėjų padėjėjų“ konkursas įgyja vis didesnį populiarumą mūsų visuomenėje. 2010-ųjų akcijoje dalyvavo 25 000 mokinių, mokytojų ir tėvų, o 2011-ųjų ir 2012-ųjų akcijose – daugiau kaip 20 000, buvo sukurta ir įgyvendinta dešimtys puikių idėjų. Tikiuosi, kad ir šiemet mokiniai bei jų artimieji neliks abejingi ir prisidės prie labdaros akcijos organizuodami koncertus, parodas, sporto varžybas, muges ar kitus renginius.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite interneto puslapiuose adresais: www.idejospadejejos.lt ; www.maltieciai.lt ; jaunieji.maltieciai.lt .

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt